Martina Púdelková
Zálužanská 1336/4
408 01 Rumburk

Tel.: 734 503 355
Tel.: 412 334 628

E-mail: m.pudelkova@email.cz
http://www.ucetnictvimartina.mypage.cz

IČ: 76412555
DIČ: CZ7459182368

- činnost účetních poradců, vedení účetnictví a daňové evidence, mzdy a personalistika, kontrolní a administrativní činnost, zastupování při kontrolách .........

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Nabízíme poskytování rad v otázkách vedení účetnictví a daňové evidence v rámci právních předpisů, zejména v otázkách používání účetních metod, vyhotovování účetních dokladů, sestavování účtového rozvrhu, účtování o účetních případech v účetních knihách, sestavování účetní uzávěrky, provádění analýz finanční situace účetních jednotek, zpracování podkladů pro systém vedení účetnictví. Provádění účetních operací podle jiného právního předpisu. Vedení daňové evidence.

Účetnictví
Jsme připraveni Vám poskytnout plný servis v oblasti účetní problematiky, stejně jako v dalších oblastech informačního systému k Vaší spokojenosti. Dále nabízíme možnost rekonstrukce Vašeho účetnictví nebo kontrolu již zpracovaného.

Daně
Svěřte se do rukou daňových odborníků, kteří Vám nabízejí svoje zkušenosti a znalosti v plné šíři daňové soustavy. Firma se zabývá mimo jiné optimalizací daní a zajištění nápravných opatření.

Mzdy a personalistika
Jsme schopni zpracovat kompletní personální a mzdovou agendu, včetně všech odvodů pro pojišťovny a přehledů k Vaši spokojenosti. Dále nabízíme proškolení zaměstnanců před nástupem do zaměstnání, zhotovení přihlášek na jednotlivé úřady a následné proškolování během zaměstnání. Při skončení zaměstnání zajistíme a zpracujeme odhlášení zaměstnanců na úřadech a zajistíme splnění všech povinnosti spojených se skončením zaměstnání.

Přiznání a přehledy
Rychle, odborně a ke spokojenosti klienta zpracujeme všechna daňová přiznání a přehledy v termínech na jednotlivé úřady.

Zastupování na úřadech
Rádi Vás zastoupíme na úřadech při kontrole Vašich dokladů.

Kontrolní činnost
Nabízíme kontrolu práce Vašich zaměstnanců pracujících v ekonomické oblasti, jejich proškolení a dohled nad další činností.
Protože jsme kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí a zkušeností, kteří pravidelně a se zájmem navštěvují školení.
finance.jpg
Za zaměstnance musí zaměstnavatel odvádět za každých 20.000,- Kč hrubého 7.000,- Kč na odvodech !!!

Pokuď si necháte zpracovávat účetnictví externí firmou sníží se Vám náklady firmy o 35%.
peníze.jpg

Jakou pozici preferujete u své účetní ?M.Pudelkova@email.cz, http://www.ucetnictvimartina.mypage.cz, telefon 734 503 355, 412 334 628
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one